Бухгалтер24
Информационный бухгалтерский портал

Меню
Реклама
Счетчик
Главная » 2013 » Июнь » 18 » Зарплата готiвкою: окремі рядки ВКО не заповнюємо
10:40
Зарплата готiвкою: окремі рядки ВКО не заповнюємо
Чимало роботодавців вже тривалий час використовують платіжні банківські картки для виплати зарплати.

Проте є підприємства, які досі практикують видачу зарплати за зарплатними відомостями.

Тож не дивно, що питання заповнення видаткових касових ордерів (далi - ВКО) у випадках, коли підрозділи отримують із каси підприємства готiвку на виплату зарплати, досі є актуальними.

НБУ на прикладі наводить порядок заповнення окремих рядків ВКО у таких випадках.

1. Рядок «Видати». За загальним правилом, у ньому зазначають прізвище, ім’я та по батькові особи, яка отримує кошти. Проте в нашому випадку, коли ВКО оформляється на загальну суму коштів, що видаються, наприклад, за відомістю на виплату грошей працівникам підприємства (додаток 1 до Положення про ведення касових операцій — Постанова НБУ від 15.12.2004 р. №637), у цьому реквізиті зазначається відповідний підрозділ підприємства, що отримує кошти.

2. Рядок «Одержав». У ньому прописом відображаються сума отриманих коштів та дата отримання. Водночас у нашому випадку, згідно з вимогами останнього абзацу пункту 3.10 глави 3 Положення №637, реквізит «Одержав» не заповнюється.

3. Рядок «Підпис одержувача» - проставляється підпис особи, яка отримала кошти. У наступному рядку зазначаються найменування, номер, дата та місце видачі документа, який засвідчує особу одержувача. Щодо нашого випадку, то оскільки одержувачі готівки проставляють свої підписи про отримання у видатковій відомості, цей реквізит також можна не заповнювати. 

Крім того, НБУ наголошує, що інші реквізити ВКО, такі як дата; найменування, номер, дата та місце видачі документа, який засвідчує особу одержувача, мають заповнюватися відповідно до вимог Положення №637.

 
Автор: Канарева Наталия
Джерело: «Дебет-Кредит»
Категория: Консультации | Просмотров: 855 | Добавил: Pantevg | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:


Сайт для бухгалтеров и начинающих предпринимателей © 2021
Яндекс.Метрика