Бухгалтер24
Информационный бухгалтерский портал

Меню
Реклама
Счетчик
Главная » 2014 » Август » 1 » Термін завершення імпортної операції без увезення на територію України за зовнішньоекономічними договорами (контрактами)
14:54
Термін завершення імпортної операції без увезення на територію України за зовнішньоекономічними договорами (контрактами)

МГУ Міндоходів – Центрального офісу з обслуговування великих платників повідомляє,що строк завершення імпортної операції без увезення товару на територію України за зовнішньоекономічними договорами (контрактами) не може перевищувати 180 календарних днів з моменту здійснення резидентом авансового платежу або виставлення векселя на користь нерезидента. У разі проведення розрахунків у формі документарного акредитиву - з моменту здійснення уповноваженим банком платежу на користь нерезидента.

Імпортна операція резидента без увезення товару на територію України вважається завершеною за наявності однієї з таких умов:

- нарахування виручки, одержаної від нерезидента, на рахунок резидента в уповноваженому банку в разі продажу нерезиденту товару за межами України;

- подання документів, що підтверджують використання резидентом товару за межами України, перелік яких визначається Національним банком.

Порядок визначення строку та умов завершення імпортної операції без увезення товару на територію України, затверджено Постановою Кабінету Міністрів від 05 грудня 2007 року No1392. 

Дія цього Порядку поширюється на всіх суб’єктів господарювання - резидентів незалежно від форми власності.

Інформаційно - комунікаційнe управління Міжрегіонального головного управління – Центрального офісу з обслуговування великих платників

Категория: Консультации | Просмотров: 499 | Добавил: Pantevg | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:


Сайт для бухгалтеров и начинающих предпринимателей © 2021
Яндекс.Метрика