Бухгалтер24
Информационный бухгалтерский портал

Меню
Реклама
Счетчик
Главная » 2015 » Июль » 1 » Рада дозволила підприємцям з доходом до 1 млн грн не використовувати касові апарати
12:40
Рада дозволила підприємцям з доходом до 1 млн грн не використовувати касові апарати

Парламент скасував обов’язкове використання реєстраційно-розрахункового обладнання для підприємців, що працюють на спрощеній системі оподаткування та мають дохід до 1 млн грн.

За прийняття відповідного законопроекту №1088 в цілому проголосували 248 народних депутатів.

Як пояснила голова парламентського Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, законопроект передбачає скасування обов’язку застосовувати з 1 липня реєстраційно-розрахункового обладнання – касових апаратів – для підприємців-спрощенців першої групи, а також другої-третьої груп, в яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 1 млн грн.

При цьому підприємці-спрощенці, дохід яких протягом року перевищив встановлену суму повинні почати застосовувати касові апарати з першого числа місяця кварталу наступного за місяцем перевищення.

"Така система дозволить справді задовольнити вимоги малих підприємців, які дбають про свою родину та мають одного-двох найманих працівників", – зазначила Южаніна.

Водночас перед голосуванням до проекту закону було внесено запропоновану Міністром фінансів України Наталією Яресько поправку, яка передбачає забезпечення можливості для Державної фіскальної служби контролювати розмір обороту спрощенців.

Категория: Новости законодательства | Просмотров: 625 | Добавил: Pantevg | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:


Сайт для бухгалтеров и начинающих предпринимателей © 2021
Яндекс.Метрика