Бухгалтер24
Информационный бухгалтерский портал

Меню
Реклама
Счетчик
Главная » 2014 » Ноябрь » 21 » Нове Положення про реєстрацію платників ПДВ від Мінфіну від 14.11.14 № 1127
11:41
Нове Положення про реєстрацію платників ПДВ від Мінфіну від 14.11.14 № 1127
19.11.2014р. в «Урядовому кур'єрі» з'явилося нове Положення про реєстрацію платників ПДВ від Мінфіну. Тому з 19.11.14 р. воно вже набрало чинності.
   
   Більшість норм залишилася без змін, а з нового у ньому ось що:
   
   1) з 1 червня 2014 року анульовані всі платники ПДВ, які станом на 31 травня 2014 перебували на обліку на території Криму та м. Севастополь. Таке анулювання здійснюють за рішенням контролюючого органу.
   
   При цьому ПДВ-реєстрацію можна поновити шляхом реєстрації особи платником ПДВ за умови:
   
   - евакуації таких осіб на іншу територію України;
   - внаслідок завершення строку тимчасової окупації. До закінчення строку окупації платникам ПДВ, які зареєстровані у Криму, у поновленні реєстрації буде відмовлено;
   
   2) при виконанні багатосторонніх угод про розподіл продукції зареєструватися платником ПДВ може не лише оператор, а й всі інвестори. Такі інвестори мають подати заяву в одному звітному періоді;
   
   3) якщо для певної групи платників ПДВ наявні однакові підстави для анулювання, визначені Положенням, то контролюючий орган може скласти рішення про анулювання за формою № 7-РПДВ, у додатку якого наводиться перелік платників ПДВ, які підлягають анулюванню. У такому разі «анульований» платник ПДВ отримує від контролюючого органу засвідчену копію відповідного рішення та витяг з переліку із даними стосовно такого платника податку.
   
   У випадку скасування рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ виключають із зазначеного переліку.
   
   4) запит про отримання витягу з реєстру платників ПДВ (ф. №1-ЗВР) можна подавати в електронному вигляді. За умови, що такий платник ПДВ уклав з відповідним контролюючим органом договір про визнання електронних документів та запит завірений електронним підписом підзвітних осіб.
   
   Наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» від 14.11.14 р. № 1130.

По материалам: Все про бухгалтерський облік

Категория: Новости законодательства | Просмотров: 1115 | Добавил: Pantevg | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:


Сайт для бухгалтеров и начинающих предпринимателей © 2021
Яндекс.Метрика