Бухгалтер24
Информационный бухгалтерский портал

Меню
Реклама
Счетчик
Главная » 2015 » Май » 20 » Мін'юст подовжить підприємцям термін подачі "скандальної" форми №4
11:04
Мін'юст подовжить підприємцям термін подачі "скандальної" форми №4

Міністерство юстиції продовжить термін подачі форми № 4, в якій треба вказувати інформацію про кінцевих бенефіціарних власників.

Про це в ексклюзивному коментарі сайту "24" повідомила перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова.

В найближчий час термін буде подовжений на 4 місяці. Були варіанти щодо шести або трьох місяців, але поки зійшлися на такому варіанті. Ми знаємо про проблему і найближчим часом вона буде вирішена,
— запевнила заступник міністра.

За її словами, зараз в Україні бенефіціарних власників більше 1,5 мільйона, а підприємців, які здали документи, наразі 55 тисяч.

Наразі в міністерстві хочуть ввести норму, що дані 800 тисяч фізичних осіб-підприємців будуть внесені за принципом "мовчазної згоди". А для юридичних осіб планують ввести відповідальність, у разі якщо вони не встигнуть внести документи після подовження терміну.

Нагадаємо, в листопаді 2014 року були внесені зміни в законодавство про реєстрацію юридичних осіб, передбачені Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодонабувачів юридичних осіб та громадських діячів". Однак форму, згідно з якою треба було здавати дані, затвердили тільки у квітні. У зв’язку з цим в реєстраційних палатах утворились великі черги, і люди, щоб встигнути здати документ до 25 травня, займали чергу з ночі. В іншому випадку з юридичної особи стягувався штраф у розмірі від 5100 до 8500 гривень.

Категория: Новости законодательства | Просмотров: 804 | Добавил: Pantevg | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:


Сайт для бухгалтеров и начинающих предпринимателей © 2021
Яндекс.Метрика